Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 1590 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/10/2017 23:27

3,800 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 0 000 KM

Opel Corsa 1.7 CDTI MOTOR JAPAN E doganuar RKS

SHITET OPEL CORSA C 1.7 CDTI (TI) TE KUQE 101 PS MOTOR JAPAN,

NE GJENDJE SHUM TE MIR,
SETIN TE SA PO NDERRUAR ME GARANCION ,
KILOMETRAT E SAKTA ME GARANCION ME LIBER SERVISI,
PRONARI I PARE NE KOSOVE,

REXHISTRIM 9 MUAJ ,

Viti i Prodhimit Fund 2004 - Model 2005

ABS
ESP
ARIBAGS
KLIM FUNKSIONALE
ULSET ISOFIX
KOMANDA NE TIMON,
DRITAREN ME RRYM ,
PASQYRET ME RRYM ,
DRITA TE MJEGULLES,
DRITA ME LLUP ,
RADIO CD,

SERVISET E SAPO KRYERA,
SHPENZIME SHUM TE VOGLA,
VETURA NUK ESHTE HIPOTEK DHE NUK DUHET ASNJE INVESTIM TE BEHET NE VETUR.


KONTAKT - 049 205 505 ----

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit