Vetura në shitje Citroën Berlingo

Kjo veture ka pasur 484 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/10/2017 23:11

3,200 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Tjetër 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 28 837 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Citroen Berlingo

Citroen Berlingo viti 2002 /2.0 Hdi 5 ulse me regjistrim

Siguria dhe komoditeti


  •  Alarm

  •  CD


Shpërndaje:


Veturat e fundit