Vetura në shitje Skoda Fabia

Kjo veture ka pasur 328 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/10/2017 19:23

5,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Karavan 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Skoda Fabia 1.9 TDI

Shitet Škoda fabia 1.9 TDI, vetura eshte ne gjendje shum te rregullt per çdo gje ju garantoj mbulesat ja kom qit per mos mi zhyt karrikat, eshte e ardhur nga zvicra regjistrim RKS 1 vit, vetura eshte e prodhuar ne fund te viti 2007. Posedon klim Ac, pasqyret me nxemje, tempomat, Alarm, shiber funksional, gjamat elektrik, dritat automatik, etj. Perkthim i menjehershem. Pres bleres serioz. Qmimi i diskutueshem

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit