Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 706 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/11/2017 17:37

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 240 000 KM

shes golf 4 pacifik 2003

Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe posedon timon tresh airbag oren krom klimatronik fellne.pa dogan

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit