Vetura në shitje Peugeot 207

Kjo veture ka pasur 218 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/11/2017 13:50

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Minivan 2010

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 160 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

SHITET PEUGEOT 207

Peugeot 207.
Viti prodhimit 22.09.2009 model 2010.
Motorri EKO 1.4 me zinxhir.
Sensor parkingi permas.
Auto hold system.
Abs ne 4 rrota.
Goma te reja.
Radio CD-AUX.
ESP imobilizer.
Pasqyre elektronike me nxemje dhe i palohen.
Drita automatik.
Klimatronik dyzonal.
Vetura ka te kryer edhe serviset komplet.
RKS deri me 29.08.2018.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit