Vetura në shitje Smart ForTwo

Kjo veture ka pasur 1206 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/11/2017 20:58

2,799 EUR
2,777 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Minivan 2002

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 2

Kubikazha Kilometrazhi
600 cm³ 47 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Smart

Smart For Two 600 Kubik turbo , Smarti ne gjendje shume te rregullt teknike dhe optike Viti 2002 Regjistrim deri ne Fund te vitit 2018 Me servise te kryera qdo 3000 KM me rregull, Goma te reja te Veres dhe te Dimrit Menjaqi Automatik - Tiptronik dhe steptronik(shpejtsit ne vollan) brabus , Ksenona Biksenona (drita mjegulle para dhe mrapa), Xhama elektronik,mbyllje elektronike, Ngjyre e zeze e hirit metalike Panoram, Radio me te gjitha formatet USB, AUX, CD,INFO: Tel-Viber-WhatsApp +38649303050 044335700

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit