Vetura në shitje BMW X3

Kjo veture ka pasur 660 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/12/2017 12:24

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Tjeter 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 175 000 KM

Bmw x3

Shes BMW X3 2.0 4x4 manual v.p 2006 km 175.000 (te garantuara) , i sapo doganuar i ardhun nga Zvicra regjistrim 11 muj vetura me servis te krym posedon Ulset me likur, panoram, esp bordkompjuter, pulla ne vollan, klimatronik, etj etj boj edhe ndrim me naj ker ma t'vogël golf 4-5

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit