Vetura në shitje Skoda Octavia

Kjo veture ka pasur 1358 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/12/2017 18:13

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 235 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Skoda Octavia 1.9 TDI - 2010

Shes Skoda Octavia 1.9 TDI , Viti i prodhimit 12/2009 . Ngjyr hiri metalike , I regjistruar RKS , Vetura posedon :
- Board kompjuter
- Klim
- ESP , AirBag , ABS
- Tempomat
- Cd-Radio , Aux , USB
- Xhama dhe Pasqyre elektronike
- Mbyllje qendrore
- Drita kristal dhe me Llupa
- Drita mjegulle
- Fellne dhe Goma dimri , etj ... Vetura osht ne gjendje te shkelqyeshme

-------------- Info : 044-109-711 / 044-126-301
-------------- Qmimi i volitshum


Shpërndaje:

Veturat e fundit