Vetura në shitje Mercedes-Benz Sprinter

Kjo veture ka pasur 2123 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/03/2019 20:20

5,600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Furgon 2000

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 3

Kubikazha Kilometrazhi
312 cm³ 300 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes Sprinter 312 Cdi Me Dogan

Mercedes sprinter 312 cdi me dogan
Mercedes sprinter 312 cdi i ardhur nga Ch
Ne gjendje shum te mirr tip top
Me frigo dhe hebebin i doganuar 4 goma te reja

049-191-526 044-165-245
viber +386-49-191-526

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Airbag

  •  Ngjyrë metalike

  •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit