Vetura në shitje Mercedes-Benz C 180

Kjo veture ka pasur 668 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/01/2018 15:37

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 1995

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ -

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes-Benz C180

Vetura Esht Ne Gjendje Te Mir
Regjistrim 9 Muaj
Nderrim I Mundëshem.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Ngjyrë metalike

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:


Veturat e fundit