Vetura në shitje Citroën C2

Kjo veture ka pasur 189 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/01/2018 22:52

2,900 EUR

(Çmimi)


2,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Benzinë Tiptronik

Ngjyra Ulese
Zezë 4

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 19 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Gashi

  • Prishtinë
  • 044101089

Shes vetiren Citroen c2 vtr 2004 benz tip tronik

Ngjyre te zeze , i ruajtur , kontrollimi teknik i kryer i regjistruar .

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Bluetooth

  •  Senzorë parkimi

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Fellne

  •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit