Vetura në shitje Citroën Berlingo

Kjo veture ka pasur 3058 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/02/2015 19:04

2,600 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Pickup 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
1899 cm³ 146 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

ardian

  • Prizren
  • 049 400 908 ;044 278 954

citroen berlingo

pikapi ne gjendje te rregullt rexhistrim deri 07.04.15 goma te dimrit plus 4 bandash te hekrit me goma nr 049 400 908 ; 044 278 954
ka liber servisit per kilometra garantoj edhe dokumenta .

NDRRIM NUK BAJ. Flm per mirkuptim

Siguria dhe komoditeti


  •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit