Vetura në shitje Dodge RAM

Kjo veture ka pasur 2150 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/01/2018 01:07

16,000 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2001

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
5000 cm³ 300 000 KM

Shitet DODGE Ram 5.7 Diesel me targa te kosoves

Shitet DODGE Ram
5.7 Diesel
07 RKS
Automatik

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  4x4

Shpërndaje:

Veturat e fundit