Vetura në shitje BMW 325

Kjo veture ka pasur 6620 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/02/2019 09:10

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 165 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW 325d 2008 * PANORAM

BMW 3 series E91 325d

viti: 2008
3000 cm³
145KW (197PS)
Manual
BLACK SAPPHIRE METALLIC

Shpenzimet:
≈ 5,9 l/100km (komb.)
≈ 7,8 l/100km (qytet)
≈ 4,8 l/100km (jasht qytetit)

Vetura eshte e Regjistruar RKS, e importuar nga Gjermania, te gjitha Serviset e kryera.

Posedon:
*Panoram
*Navi - Bluetooth
*Xenon
*Tempomat
*M-Timon Multifunksional
*2 pare Goma te Reja me Fellne Original BMW
*Senzor Parkingu para-mbrapa
*Karrika Sport - me nxemje
*Klim dy zonale
*LED-drita per hapje ne Dyer
*Xhamat e zi me libreze
*Tapacirat (tavanin) e zi Fabrikisht

Per me shume mund te kontaktoni ne nr.
vetem ne Viber ose Whatsapp +38649397488
apo permes email.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit