Vetura në shitje Mercedes-Benz Sprinter

Kjo veture ka pasur 4837 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/02/2018 20:38

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Minivan 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 300 000 KM

Minibus

Shitet minibusi ne gjendje perfekte

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  EDS

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit