Vetura në shitje Skoda Octavia

Kjo veture ka pasur 2836 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/02/2018 22:01

7,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 250 000 KM

Shkoda Octavia 1.9 TDI. 2012

Shes (nderroj) Shkoda Octavia 1.9 TDI ne gjendje shume te mire

- Viti 21.11.2012,
- Regjistrim deri ne janar 2019.
- 2 par goma, te veres me fellne.
- Dritat xenon me llup, drita te mjegulles (ollogenka) .
- Klima ABS ESP.
- Xhamat me rryme.
- 2 qelsa.
- Vollanin servo me levizje posht nalt.
- Board Computer.
- Radio CD AUX MP3.
- Nderrim: golf 5 6 - audi a3 a4
- Perkthimi behet menjeher.


+383 44 81 91 81

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit