Vetura në shitje BMW 530

Kjo veture ka pasur 908 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/02/2018 10:59

7,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 290 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Istog

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet bmw e60d 530

Shitet vetura Bmw e60 d 530 rks full opsion ne gjendje perfekte shitet dhe ndrrohet me vetura pa dogan.hipotek nuk asht.


Shpërndaje:

Veturat e fundit