Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 1223 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/02/2018 13:17

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2500 cm³ 240 000 KM

Shes veturen Audi A6

Shitet Audi A6 2.5TDI Quattro 180ps ,ne gjendje te shkelqyer,
Vetura posedon:ulese me nxemje,uleset recaro me pulla,telekomande per nxemje,gjamat mrapa te zeza fabrikisht,tempomat,boardcomputer,klimatronik dy zonale,navigacion,dritat xenon,panoram, etj..
Vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe i ka te kryera servisin e pergjithshem si dhe setin e rrypit dhembezor me km te garantuara!
Vetura posedon 4 goma te reja te dimrit me fellne dhe 4 te veres te reja me fellne tjera!
Tel dhe viber:+37744100654 dhe +38649467974

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit