Vetura në shitje Mercedes-Benz V 220

Kjo veture ka pasur 1560 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/12/2019 00:53

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Furgon 2000

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 199 999 KM

Mercedes V220 CDI

Mercedes V220 eshte ne gjendje te rregull siq po shihet ndrrim i mundshum

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit