Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 1116 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/06/2018 23:48

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 180 000 KM

Audi A4 s-line

Shes Audi a4
-Viti prodhimit 2007
-Motori 2.0 Tdi 170 ps
-Full S line
-Quattro 4x4
-Ndrrusi shpejtsive Manual 6+r
-Radio multi funksional navigacion shanzher blututh etj
-Ulset Lkur sportive me levizje dhe me nxemje
-Tempomat
-Klima 2 sezonale Automatike
-Gjamat 4x me rrym
-Retrovizort digjital errsohen ne drita
-Timon me Lift
-Senzora Parkimit
-Senzora Te Shiut
-Drita bixenon Automatik kthehen sipas timonit
-Hollogenka (Drita mjegulles)
-Fellne R18 me goma te reja Hankok M+S
-Kuk per rimorkio Montohet
-E importuar nga Zvicrra doganuar rks 1 vit
-Liber sevisi
Per te interesuarit rreth vetures kontakto ne ket numer 045687117

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit