Vetura në shitje BMW 320

Kjo veture ka pasur 12886 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/09/2019 11:38

11,600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 219 020 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW 320D VITI 2011

SHITET BMW 320D AUTOMATIK 2001
I REXHISTRUAR NE RKS
IPORTUAR NGA GJERMANIA
REXHISTRIMI PAR KOSOV
FULL EXSTRA
SENZORA PARA MRAPA NAVIGACION
2 PAL FELLGA 2 PAL GOMA
KM TE GARATURA LIBRA SERVISIT
SHIQO FOTOT
CONTACT 0038344121897
VIBER 0038344691298 / 0038349121897

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit