Vetura në shitje Skoda Fabia

Kjo veture ka pasur 760 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/03/2018 20:58

3,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 170 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Skoda Fabia 1.9 TDI (DI tkuqe)

SKODA FABIA 1.9 TDI - 2002
Shitet Skoda Fabia 1.9 TDI (DI tkuqe) Full extra
Viti prodhimit 2002.
170000km te kaluara.
Posedon: Karrike me nxemje, Klime, ABS, ESP, Drita te mjegulles, Airbag, Centrall etj...
I doganuar i rexhistruar.

Ne gjendje te regullt pune.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit