Vetura në shitje Peugeot 206

Kjo veture ka pasur 512 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/04/2018 13:12

2,444 EUR

(Çmimi)


2,444 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kabriolet 2002

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 4

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 199 999 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

PEUGEOT 206cc 1.6B 2002 CABRIO

PEUGEOT 206cc 1.6B 2002 CABRIO QMIMI 2444€
• MANUAL 5 SHPEJTSI
• KLIMATRONIK
• SHTOPA LED
• CABRIO ELEKTRIK
• ULSE LEKUR DHE ME NXEMJE
• 4 ULSE
• FELLNE ME GOMA TE REJA
• I REGJISTRUAR RKS

TEL : 044 100 141
VIBER : +38344100131

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Dritare elektrike

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Spoilerë

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter


Shpërndaje:

Veturat e fundit