Vetura në shitje Volkswagen T2

Kjo veture ka pasur 2828 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/05/2018 09:12

1,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Furgon 1989

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1890 cm³ 234 567 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW T2 1.9 i thjesht

Shes VW Kombi T2 1.9 i thjesht
5 shpejtesi
8+1 ulese
2 muaj rexhistrim
Ne dokumenta Dizel
Gomat e paske te reja te dimrit me C
Viti i prodhimit 1989
Kuk per terheqje etj
Ne gjendje shum te mir teknike
Info & Viber +38345310610
Qmimi i diskutushem
Bej edhe ndrrim

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  CD

  •  Hands-free kit(Adapter)

  •  Rimorkiator


Shpërndaje: