Vetura në shitje Peugeot 308

Kjo veture ka pasur 378 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/04/2018 00:05

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 213 000 KM

Peugeot 308 1.6HDI

PEUGEOT 308 1.6 HDI

Viti I prodhimit :2008

Prejardhja nga Zvicrra🇨🇭

Për më shumë info : +383 45 466 466

📍Vendodhja: Magjistrale Ferizaj-Prishtin
(te ura madhe)

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit