Vetura në shitje Smart ForFour

Kjo veture ka pasur 189 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/04/2018 09:42

3,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1100 cm³ 193 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Ariani

 • Prishtinë
 • 049-191-526

Smart ForFour 1.1 Benxin Me Rks

Smart ForFour 1.1 Benxin Me Rks
Ne gjendje shun te mirr
Vetura posedon: Abs,Airbag,Esp,Klim Ac,Panoram,Fellne etj

049-191-526

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit