Vetura në shitje Iveco Dayli

Kjo veture ka pasur 2683 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/04/2018 21:19

3,200 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Furgon 2001

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 3

Kubikazha Kilometrazhi
280 cm³ 140 000 KM

iveco 3.5 ton (2001)

iveco 3.5 ton (2001) ne gjendje te mire .Makin pune.

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Drita mjegulle

Shpërndaje:

Veturat e fundit