Vetura në shitje Ford Tjetër

Kjo veture ka pasur 561 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/04/2018 21:19

3,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kamion 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 3

Kubikazha Kilometrazhi
250 cm³ 130 000 KM

Ford Tipper 2.5 ton (2003)

Ford Tipper 2.5 ton (2003)

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

Shpërndaje:

Veturat e fundit