Vetura në shitje Skoda Octavia

Kjo veture ka pasur 689 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/12/2018 00:29

3,200 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2001

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 336 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Skoda Octavia 1.9 TDI 03

Shes Skoda Octavia 1.9 tdi i thjesht viti i prodhimit 2001 ka 326 mij kilometra te garantuara ne gjendje te rregullt i ruajtur dhe i servisuar gjithmon me kohe ngjyre te bronzt vetura gjindet ne peje ndrrim nuk bej pres bleres serioz qmimi me marrveshje


Shpërndaje:

Veturat e fundit