Vetura në shitje Fiat Tjetër

Kjo veture ka pasur 237 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/05/2018 22:21

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2387 cm³ 290 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Fiat

Shitet urgjent
Fiat lancia

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit