Vetura në shitje Skoda Fabia

Kjo veture ka pasur 1040 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/05/2018 12:08

10,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 5 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Donat

 • Prishtinë
 • 049 37 05 05

Shitet SKODA FABIA 2017 vetem 5.000 km te kaluara- 4 vite GARANCIONN

Shitet SKODA FABIA 2017 vetem 5.000 km te kaluara- 4 vite GARANCION

Skoda Fabia 1.2 BENZIN

Viti - 2017

Manual - 5 Shpejtesi + R

Vetura ka te kaluara vetem 5.000 ( 5 MIJ ) KM
Vetura eshte bler me date 14.03.2017 ne PORSCHE Prishtina

Vetura eshte bler 00 ne Porsche Prishtina dhe ka te paguar GARANCIONIN nga FABRIKA per 4 vite ose deri 120.000 KM

Servisin e sa po ber ne 4997 KM deri ne 15.000 mij KM nuk ka nevoj te behet me serviss

Opsionet e vetures:
Librin e SERVISIT
Ndalet semafora -START /STOP
Radio me CD , AUX dhe USB
Klime AC
Shpenzimet Minimale
Drita te mjegulles
Gom Rezerv
Drita Rezerv
Ndihma e par dhe fikje zjarri
Ka te montuar GPS online qe mund te percjellet vetura ne qdo moment
2 par GOMA te reja VER DHE DIMER

Regjistrimi i 2 i sa po regjistruar deri ne vitin 2019
DHE KASKO per 1 vjet

Brenda 1 viti eshte vozitur vetum 4500 KM

2 qelsa

Vetura permban te gjitha faturat e serviseve dhe Karteles ne gjith EVROPEN ASISTENC FALAS

Vetura mund te kontrollohet kudo dhe nuk ka as edhe nje defekt dhe mund te PERKTHEHET MENJEHER

Kontakt : VIBER , WHATSAPP +386 49 37 05 05
049 37 05 05

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit