Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 9602 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/05/2018 17:12

21,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 202 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Audi A6 S-Line 3.0

Audi A6 S-Line 3.0

Dogana ; E doganuar ne Rks me regjistrim
Lloji : Limozinë
Viti : 2011
Karburanti : Diesel
Marshi : Automatik
Ngjyra : E Zezë
Ulëse : 5
Kubikazha : 3000 cm3
Kilometrazhi 202,000 KM
Fellne: Te veres dhe te dimrit me goma te reja

Te tjera :
Klimatronik tre zonal, timonin sport, uleset elektrike dhe memory , liber te servisit, pasqyre elektronike, timonin Sport, uleset me ngrohje para dhe mbrapa, Navigacion , GPS , senzor shiu, projektorin ne xham( heads up display, senzora te parkingut para dhe mbrapa)
Keyless-GO, tempomat , bordkompjuter, ambient Light, FULL OPSION.


Shpërndaje:

Veturat e fundit