Vetura në shitje BMW X5

Kjo veture ka pasur 1917 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/06/2018 12:16

7,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2006

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 24 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Suedi

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Bmw x5 i bukur de i ruajtur

Suedi
Vetura është shumë e bukur dhe e mirëmbajtur në pronësi që 2 vite
kontrollen teknike e ka te sapo kryer
4x4 dhe te gjitha gomat jan të reja - prill
interiori lëkurë, Navigacion, ulëset me nxemje para dhe mbrapa, extra ndriqim në karrike. dhe brava të dyerve.
sistemin e uljes dhe ngritjes në 3 nivele e shumë tjetër


Shpërndaje:

Veturat e fundit