Vetura në shitje Tjetër Tjetër

Kjo veture ka pasur 1272 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/06/2018 18:18

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Motor 2004

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 2

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Skuteri Grand Vespa

Shitet Skuteri Grand Vespa Viti i prodh 2004 i doganuar dhe ne gjendje te rregullt


Shpërndaje:

Veturat e fundit