Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 1140 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/06/2018 23:09

7,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 228 600 KM

Audi A4 1.9 TDI 2006

osht ne gjendje tmir dhe e rujtne si brenda si jasht po ashtu edhe ne serivisim te rregullt
Manual 5+R shpejtsi
Senzor parkingu mbrapa
Senzor shiu
Ulse te lekures me nxemje
Pashqyra elektronike dhe nxemje
2 Qelsa
Goma te reja Sava te blera ne mars 2018
Cd, Mp3, Mp4, Usb

ka 228mi km te kaluara servisi i vogel i kryer ne 227mi km
rrypin dhemzor i ndrruar dhe seti korp, llamell, zamajac ne dhjetor 2017 regjistrim ka deri ne nentor 2018

vetura pa asnje vretje dhe ne gjendje te rregullt ne qdo aspekt

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit