Vetura në shitje Mazda 6

Kjo veture ka pasur 1103 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/07/2018 02:56

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 94 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen Mazda 6

Shitet vetura Mazda 6
2.0 diesel
150Ps/hp

Vetura eshte ne gjendje shume te rregullt , regjistrimi i pare ne Ks , eshte regjistruar vitin e kaluar ,plus ka regjistrim deri vitin e ardhshem(2019) . Vetura eshte e ardhur nga Zvicra .

Klimatronik, komanda ne timon, tempomat dhe disa opsione tjera...

Bëjmë ndërrim te mundshëm

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit