Vetura në shitje BMW 730

Kjo veture ka pasur 3756 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/03/2019 17:41

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 198 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW 730 DIZEL AUTOMATIK-TIPTRONIK

*** BMW 730 DIZEL ME DOGANE AUTOMATIK-TIPTRONIK ( 1VIT RKS ) FULL-EXTRA

OPSIONE: Klimatronik dy zonale, Automatik-tiptronik, kamer, komandat ne timon,
karrikat lekur, karrikat me ngrohje, START/STOP.
karrikat elektrike, senzora te parkingut para dhe mbrapa, 2 çelesa, dyert me vakum,
dritat LED para dhe mbrapa, dritat BIXENON, intelligent light system, sensor shiu
bordkompjuter, tempomat , navigacion GPS, radio CD DVD USB ,
Abs, Esp, Airbag, Dritaret elektrike, gomat e reja, full extra, MUNDESI NDRRIMI.

Kontakt:
tel: 044576663
viber: +38344576663


Shpërndaje:

Veturat e fundit