Vetura në shitje Skoda Octavia

Kjo veture ka pasur 237 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/07/2018 08:07

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 270 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

U shit

SHITET DHE NDERROHET
Skoda Octavia 2.0 Tdi
Viti prodh 10.2005
Rks i skaduar
Karrika lekur memory
2 qelsa
Gjendje perfekte
Facebook Auto Ch 👍
Informata tel. Viber
+383 (049) 207 526
+383 (044) 207 526


Shpërndaje:

Veturat e fundit