Vetura në shitje Chevrolet Captiva

Kjo veture ka pasur 1508 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/10/2018 21:04

8,300 EUR
7,900 EUR

(Çmimi)


8,500 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 238 000 KM

Shitet Chevrolet Captiva

Shitet Chevrolet Captiva, 2.0Vcdi, 4x4, Karrikat lekure me nxemje, marsh Automatik, xhamat e zi nga prodhuesi, ka extra pragat, shiber, kuk per terheqje, pronari i dyte, para 20mij kilometrave ju ka ndrru rrypi dhembezor me pump te ujit dhe gjitha rrypat e tjere si dhe shpanerat , vaji i menjaqit, posedon gomat e veres 18” ne fellne alumini dhe goma te dimrit Nokian 16” me bandasha te celikut.
Vetura eshte ne gjendje super te mire posedon gjithe historine e servisimeve dhe nuk ka nevoje per as nje investim.
Bej ndrrim me veture ma te vogel.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit