Vetura në shitje Citroën DS5

Kjo veture ka pasur 2237 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/06/2018 16:40

16 EUR
15,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 107 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Citroen DS5 2.0 Automatik

Shitet citroen DS5 2.0 automatik, viti 2012, 165ps. Here te pare regjistruar mars 2018 ne rks. ne gjendje te rregullt me 1 vit regjistrim .

Navigacion

cd aux sd card, usb, telefon

Ulse me nxemje me masazh

KLIMA AC

Senzora para mbrapa dhe Kamera

Senzor shiu

Larje tdritave

Xenon Bixenon me Llup

Pasqyre paluse

Goma vere pirelli me fellne original


Shpërndaje:


Veturat e fundit