Vetura në shitje Chevrolet Captiva

Kjo veture ka pasur 1139 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/07/2018 16:38

8,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 170 000 KM

Shes Chevrolet Captiva 2.0 S Diesel (AWD)

Chevrolet Captiva 2.0 S Diesel AWD
- Shitet Chevrolet Captiva 2.0 S Diesel
Automjeti Ka Këto Opsione:
- 2 Qelsa
- All Wheel Drive (AWD)
- 1991 cubic (2.0 Diesel Sport) 150 Ps
- Drita Te Mjegulles
- DVD CD AUX
- Senzora Te Parkingut (mbas)
- Klim Automatik
- Automatik / Tiptronic
- Comfort / Sport
- Kuk Terheqese
- Fellne Al
- Enterier nga lekura ngjyrë e zezë
- Xhamat e pasëm janë 60% ngjyrë e zezë fabrikisht
- Ngrohja ne ulëset e para
- Ulësja e shoferit elektronike
- Xhamat elektronik
- Pasqyret elektornike
- ABS (ne 4 rrotë)
I posedon gumat e veres dhe te dimrit dhe paisjet tjera reserve.
Automjeti është në gjendje super të rregullt si në aspektin teknik dhe atë estetik. Ka regjistrim deri në muajin e 12 të vitit 2018
Në qershor 2018 I është bërë servisimi I plotë që përfshin:
- Ndërrimi I rrypit të motorrit
- Ndërrimi I vajit të transmisionit
- Ndërrimi I vajit të motorrit
- Ndërrimi I vajit të diferencialit
- Ndërrimi I filterave të ajrit, klimës dhe vajit.
Automjeti I ka të kaluara 170 000 kilometra
Jam pronari I pare që e regjistroj automjetin në Kosovë për heren e dytë.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit