Vetura në shitje Kia Sportage

Kjo shpallje ka pasur 2674 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/11/2020 21:39
✨ SPONZORIZO SHPALLJEN 🚀

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2016

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 59 000 KM

Shes/zevendesim veturen KIA SPORTAGE 1.7 CRDI EX FRESH 2016

Ne shitje/zevendesim KIA SPORTAGE EX FRESH 2016, 38.000 KM. Registruar deri 12.2020.
-jastakë sigurues me ajër për vozitësin dhe pasagjerin (i pasagjerit me mundësi të ckyqjes)-jastakë anësor me ajër, perde anësore me ajër-mbështetës aktiv për kokë në ulëset e para- Senzor të pasëm parkingu HBA (High Beam Assist) rregullim automatik i rrezeve të dritave të gjata LKAS (Lane Keep Assist System) sistem për zbulimin e largimit të paqëllimtë të korsisë së rrugës-ulësja e shoferit e rregullueshme sipas lartësisë-ulësja prapa me palim dhe e ndarë në proporcion 60:40 -konzollë qendrore për mbështetje të dorës, mbështetës qëndror për dorë në ulësen prapa konzollë qendrore përpara me drita për lexim dhe mbështetësin për syze, drita në kabinë, dritë në hapësirën e bagazhit- kapaku i hapësirës së bagazhit me mundësi të palimit në dysheme-hyrje 12V në hapësirën e pasagjerëve dhe bagazhit-hapje ventilimi në hapësirën e pasme-timoni dhe doreza e ndërruesit të shpejtësive i mbuluar me lëkurë-ECM pasqyre elektrokromatike me funksion të errësimit automatik-shkrije e fshesave të para të xhamit-ulësja e vozitësit me mbështetëse të mesit-rregullim elektroni i pasqyreve të jashtme në ngjyrë të karroserisë
-mbrojtësit dhe dorezat e dyerve në ngjyrë të karroserisë-mbajtës të zgjatur të kulmit- drita ditore LED-17“ fellne alumini me pneumatik 225/60R17-retrovizor me rregullim elektronik dhe nxemje me mundësi palimi, tregues drejtimi të integruar në retrovizorët e jashtëm-dritat e para për mjegull-servo timon me rregullim sipas gjatësisë dhe thellësisë-GARAZHUAR-EDHE SHUME TJETER!

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpalljet e fundit


Shfaq te gjitha