Vetura në shitje Tjetër Tjetër

Kjo veture ka pasur 136 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/07/2018 20:55

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 1996

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 1

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 4 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

PIRNUER ' LINDE / H16 / VITI 1996 / DIESEL '

LINDE H16 / DIESEL / VITI 1996
Posedon : Levizjen Majtas - Djathtas dhe Goma te reja
I posa ardhur ne Kosovë.
Ne gjendje shum te mirë.
Info : +383 44 317 000 & +386 49 317 000 ( Viber )


Shpërndaje:

Veturat e fundit