Vetura në shitje Tjetër Tjetër

Kjo veture ka pasur 271 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/07/2018 20:55

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2000

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Verdhë 1

Kubikazha Kilometrazhi
1000 cm³ 100 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

TRANSPORT MALLI NGA EUROPA DHE ANASJELLTAS

* Bejme transportin e mallit nga te gjitha vendet:
* Europe - Skanidavi .
* Gjermani, Belgjik, Holand, Angli, Francë, Qeki, Hungari, Spain, Portugali, Suedi, Rusi, ETJ.

* Transport Normal :Mobile,Dritare,Material Ndertimor * Vetura,Kamiona,Eskavator,Piruner ETJ.
* Transport Frigo : Pije , Mish, ETJ.
* Transport i Mjeteve te renda dhe te lehta me përcjellje jashtë standarteve.
*Transport special.
* Kryejm Export prej Kosoves per te gjitha vendet e Europes

* SHPEJTESI - SIGURI - KORREKTESI *
* NE DALLOJME ME TE TJERET *
+383 (0) 44 317 000
+386 (0) 49 317 000 (VIBER)
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit