Vetura në shitje Volvo V50

Kjo veture ka pasur 8648 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/07/2015 13:38

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Karavan 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 55 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Bena

 • Prishtinë
 • 049506005

Volvo V50 momentum full

Me Marreveshje

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit