Vetura në shitje Citroën DS3

Kjo veture ka pasur 3021 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/02/2015 12:33

12,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 57 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Citroen DS 3

Shes veturen Citroen DS3 te bardh ne gjedje shume te mire, 2012

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Xenon

 •  Autopilot


Shpërndaje:

Veturat e fundit