Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo shpallje ka pasur 1593 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/08/2018 20:44
✨ SPONZORIZO SHPALLJEN 🚀

6,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 161 000 KM

Golf V TDI GT DSG

Shes Golf 5 2.0 TDI GT DSG
Viti i prodhimit 03.2008
Dora e 3t.
Automatik tiptronik

Sensor parkimi
Sensor shiu
Butonat ne timon
Navigation RNS 510
Drita Xenon bixenon
Ndrrueset e marsheve F1 ne timon
Karriget e lekures dhe nje pjes shtof
Karrikat me nxemje
Shiber
170PS
Goma veres me fellne 17" vetem ket vit te perdorura
Goma dimrit me fellne 16" vetem ket vit te perdodura
2 qelsa
Ka 161.000 Kilometra te garantuara ,me liber servisi.
Eshte ne gjendje shum te rregullt.
Me nje fjale eshte Komplet Extra.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpalljet e fundit


Shfaq te gjitha