Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 987 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/08/2018 09:17

2,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2001

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 230 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Golf 4 1.6

VW Golf 4, 1.6, esht ne gjendje te mir. Vetura ka 230 000 km te kaluara. Per momentin vetura gjendet ne Gjermani dhe mund blehet deri me date 24.Gusht. Veturen e kan perdorur vetem 2 persona. Nese jeni i interesuar ju lutem kontaktoni permes e-maili ose mesazh ne Viber ose WhatsApp.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ngjyrë metalike


Shpërndaje:

Veturat e fundit