Vetura në shitje Rover 400

Kjo veture ka pasur 126 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/08/2018 10:41

1,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 1999

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 198 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Arian

  • Prishtinë
  • 049-191-526

Rover 400 1.4 (16v) Benxin Rks

Rover 400 1.4 Benxin Rks
Ne gjendje shum te mirr tip top
Vetura posedon: Abs,Esp,Airbag,Klim Ac etjj
Ndrrim i mundshem nese me konvenon
049-191-526

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Alarm

  •  Ngjyrë metalike

  •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit