Vetura në shitje Skoda Superb

Kjo veture ka pasur 626 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/08/2018 13:33

9,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 139 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen Skoda superb

Shitet vetura Skoda Superb 2.0 tdi 170 ps dsg dhe F1 elegance e Ardhur nga zvicrra, 2 pal goma te reja me fellne 18qe origiinal, 3 qelsa reservë, ne gjendje te shkelqyer Kilometra Te garantuara ne servise te Autorizuara.


Shpërndaje:

Veturat e fundit